Statistikat e Thikes

Statistikat e Thikes

Po ashtu nje plugin tjeter shum i veqant eshte edhe Statistikat e Thikes, plugin eshte i veqant sepse nuk perdor Nvault por perdor database e cilat lidhet permes pluginit me serverin.

Per te shikuar thikat tuaj shkruani ne chat /thikarank dhe per te shikuar top15 shkruani /thikatop.

Foto :

CATEGORIES
TAGS
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )