New Stats

New Stats

E veqanta serverit tone  eshte sepse tek ne do te gjeni plugin per stats me te rejat qe jane te lidhura me databaze dhe permbajn shum dizajne me te bukura.

Veqorit : Ju mund te kerkoni per /rank, /me , /hp, /statsme , /rankstats

E veqanta eshte sepse ju keni mundesi me shiku /top1, /top 299 , /top400 ,/top35 pa kufi.

Foto:

CATEGORIES
TAGS
Share This
OLDER POST

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )