HeadShot Rank System dhe Prefix

HeadShot Rank System dhe Prefix

HeadShot Rank System dhe Prefix

 

Tek serveri jone ju mund te luani per nje rank dhe do te keni prefix tuaj gjitheashtu mjaftoni te luani mir te beni vrasje dhe te fitoni XP. Plugini eshte i veqant sepse te dhent ruhen ne databaze 😉

Foto:

CATEGORIES
TAGS
Share This
NEWER POST

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )