HeadShot – Gaming

HeadShot – Gaming

H3aD$h0T – [email protected]!NG

 

IP : 5.254.20.116:27015

 

Ju ne serverin tone mund te kenaqeni duke luajtur, ne jemi nje server public i modernizuar ku perdorim teknologjin me te re per game servera siq eshte ReHLDS si dhe elementet tjera.

Vlen te ritheksohet sepse serveri permban ne vete shum gjera duke filluar nga AntiCheat,Kontrollimi i Lojtareve,Anti Fake Player, AIM Blocker , WHBlocker, SpeedHack Blocker.

Gjitheashtu ne permbajm pluginsa qe i japin hijeshin me te bukur serverit siq jane statistikat per thikat ku eshte e integruar me MYSQL po ashtu statistikat e TOP15 etj.

Serveri gjitheashtu permban edhe FPS 1000 qka nenkupton qe ju do te luani ne nje kualitet shum te mire, dhe me nje ping shum te vogel.

Serveri eshte i listuar ne nje rank mjaft te mire, po ashtu vlen te theksohet se adminat tane mund ti gjeni 24/7 aktiv ne server duke mbikqyre punen e serverit si dhe sigurimin e vendit nga ndonje parregullesi.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )